Вночі окупанти обстріляли Херсонський театр імені Куліша

Вночі окупанти обстріляли Херсонський театр імені Куліша

Автор: Іван Підлісний 14 Февр. 2024 18:20

Сьогодні вночі російські окупанти обстрілами пошкодили будівлю Херсонського театру імені Куліша. Про це повідомили в Міністерстві культури. 

За інформацією Мінкульту, внаслідок ворожої атаки в будівлі театру вибито 36 вікон. Обійшлося, на щастя, без постраждалих. 

"Цей театр один з найбільших на півдні України та головна театральна сцена Херсонської області. Майже відразу після звільнення міста з окупації директор театру Олександр Книга відновив роботу в безпечному підвальному приміщенні – артхабі в укритті. Внаслідок сьогоднішнього обстрілу рф значної шкоди зазнали житлові квартали міста, а також у Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша було вибито 36 вікон. Черговий злочин країни терориста не тільки проти людей, але і проти культури нашої країни. Це злочини, на які не можна закривати очі та не можна забути", - зазначили в Мінкульті. 

Варто додати, що окупанти вже вдруге обстрілюють територію поруч з театром в центрі Херсона. Минулого разу, у листопаді, вибуховою хвилею було вибито 64 вікна. 

Як раніше повідомляла "Гривна", Міністерство культури та інформполітики заявило про пошкодження 1938 об'єктів культурної інфраструктури без урахування пам'яток культурної спадщини внаслідок російської агресії станом на 25 січня цього року.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів