Вихованці Антонівського дитсадка здобули Гран-прі та перше місце у всеукраїнському конкурсі
Ілюстративне фото

Вихованці Антонівського дитсадка здобули Гран-прі та перше місце у всеукраїнському конкурсі

Автор: Марина Поліщук 07 Июля 2024 13:30

Двоє вихованців дитячого садка № 4 Херсонської громади стали переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Магія природи».

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Магія природи» проходив з 20 травня по 1 липня. Присвячений він Всесвітньому дню охорони довкілля, який щорічно відзначається 5 червня.

У конкурсі брали участь і діти Херсонщини. Зокрема, у найменшій віковій групі, серед дошкільнят, одразу два призові місця здобули вихованці старшої групи Антонівського закладу дошкільної освіти № 4, повідомляє управління освіти Херсонської міськради.

Зокрема, Кирило Казаков з роботою «Здоров'я планети в наших руках» отримав Гран-прі конкурсу, а Артем Бескровний з роботою «Водичка мандрівниця, чарівниця» здобув І місце.

«Ці нагороди стали можливими завдяки наполегливій праці дітей, творчому підходу вихователя Аліни Драгунової та підтримці батьків. Наші маленькі художники та митці показали високий рівень майстерності, креативності та любові до природи у своїх роботах», - ідеться в повідомленні міськуправління освіти.

Конкурс запроваджено з метою привернути увагу дітей та молоді до екологічних проблем, необхідності дбайливого ставлення до навколишнього середовища та природних ресурсів.

Фото: телеграм-канал/Управління освіти ХМР 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів