В Одесі лікарі витягнули зі стравоходу 6-місячного малюка металеву пружинку

В Одесі лікарі витягнули зі стравоходу 6-місячного малюка металеву пружинку

Автор: Ганна Власенко 06 Янв. 2024 09:30

Ювелірну майстерність продемонстрували днями Одеської обласної дитячої лікарні. Їм вдалося без складної хірургічної операції витягнути із 6-місячної дитини металеву пружинку від волосся.

Про непростий випадок повідомили на сторінці Одеської обласної дитячої лікарні у Фейсбуці.

«У відділенні інструментальних методів дослідження та лікування Одеської обласної дитячої клінічної лікарні за допомогою ендоскопії було видалено стороннє тіло стравоходу у дитини 6 місяців», - йдеться у дописі.

Зазначсається, що дитину амбілуторно лікували спочатку у районній лікарні від бронхіту та пневмонії. протягом 2 тижнів, але стан малюка не покращався.

«За цей час стороннє тіло майже вросло у стінку стравоходу. При надходженні у стаціонар ООДКЛ виконана оглядова ренгенограма, виявлено стороннє тіло - пружинка від заколки для волосся. Знаходилось стороннє тіло на рівні середньої третини стравоходу, поряд з дугою аорти», - зауважується у повідомленні.

Стороннє тіло лікарями було видалено ендоскопічно,що позбавило дитину від важкого хірургічного втручання та ризиків для життя.

У коментарях під дописом ООДКЛ користувачі соцмережі дякують лікарям за майстерність та професіоналізм. Проте й задають логічне питання: чому у райлікарні при діагнозі бронхіт та пневмонія не робили дитині рентген?

Раніше «Гривна» повідомляла, що із 25 по 31 грудня 2023 року в Одесі  було зареєстровано два лабораторно підтверджені випадки кору в дітей трьох та восьми років.

Фото: Одеська обласна дітяча лікарня

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів