В Одесі підтверджено два випадки кору в дітей – були не щеплені

В Одесі підтверджено два випадки кору в дітей – були не щеплені

Автор: Марина Поліщук 02 Янв. 2024 17:20

За минулий тиждень, із 25 по 31 грудня 2023 року, в Одесі  було зареєстровано два лабораторно підтверджені випадки кору в дітей трьох та восьми років.

Як повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, хворі діти не були щеплені від кору. Наразі діти вже пройшли лікування в інфекційній лікарні та перебувають під наглядом сімейного лікаря. Санітарно-епідемічна ситуація залишається під контролем.

«У домашньому осередку та за місцем навчання хворої дитини проводяться профілактичні та протиепідемічні заходи з метою недопущення поширення інфекції», - зазначено в повідомленні.

Також у центрі контролю та профілактики хвороб нагадали, що єдиною надійною профілактикою кору та запобіганню ускладнень є своєчасно проведені профілактичні щеплення.

До речі, Одещина займає друге місце в Україні за кількістю щеплень проти кору в дітей.

Нагадаємо, кір – це гостре вірусне захворювання, що супроводжується запальним ураженням верхніх дихальних шляхів, висипом і поширенням токсинів по всьому організму. До створення вакцини проти кору захворювання однією з основних причин смертності серед маленьких дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Епідемія гепатиту та карантин на Одещині – новий фейк російської пропаганди

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів