Уряд погодив звільнення голови Херсонської ОВА Геннадія Лагути

Уряд погодив звільнення голови Херсонської ОВА Геннадія Лагути
Автор: Анастасія Лукашевська, 24tv.ua 28 Июня 2022 19:51

28 червня голову Херсонської обласної військової адміністрації Геннадія Лагуту звільнили з посади. Уряд схвалив відповідне рішення. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі. Деталей звільнення, як і те, хто обійме посаду очільника Херсонської ОДА наразі невідомо, повідомляє 24tv.ua.

«Погоджено звільнення Лагути Геннадія Миколайовича з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації», – йдеться у повідомленні.

Раніше про можливе звільнення Лагути писали місцеві видання. Мовляв, він написав заяву на звільнення. Однак сам Лагута спростовував це і казав, що «працюватиме, як і працював».

ЗМІ з посиланням на джерела в Херсонській облраді також писали, що на місце Лагути мають призначити військового. Також невідомо, хто буде виконувати обов'язки губернатора до появи нового очільника області.

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ЗВІЛЬНЕННЯ

Геннадій Лагута став очільником Херсонської ОДА у жовтні 2021 року. За свою недовгу кар'єру запам'ятався тільки тим, що зник 24 лютого і з'явився публічно лише через 50 днів війни. Комунікаційна робота Херсонської ОВА не раз підпадала під нищівну критику громадськості.

 

Приєднуйтеся до нас: