У Миколаєві відкрили нову поліклініку - які послуги можна отримати?

У Миколаєві відкрили нову поліклініку - які послуги можна отримати?

Автор: Ганна Власенко 12 Янв. 2024 11:00

У Миколаєві розпочинає роботу нове поліклінічне відділення першої міської лікарні. Зручне розташування в середмісті дозволить пацієнтам скоротити час для проходження медичних обстежень та планових оглядів. Також у приміщенні продовжить функціонувати жіноча консультація.

Як повідомляє ТРК «МАРТ», перша міська лікарня довгий час не мала приміщення для власного поліклінічного відділення. Довгий час спеціалісти займали одну з будівель Миколаївського кораблебудівного заводу, однак після закінчення строку оренди відділення з’їхало з приміщення. Нині поліклініка буде функціонувати на базі жіночої консультації №1.

В поліклініці будуть вести прийом 18 лікарів-спеціалістів терапевтичного та хірургічного профілю. Жіноча консультація продовжить надавати послуги — будуть працювати 10 акушерів-гінекологів.

«В подальшому є плани на розвиток, щоб більше було вузьких спеціалістів приймали в одному місці. І людина, яка потребує, прийшла на це місце і все мала. Сьогодні вже працює лабораторія, працює кабінет, можна зробити кардіограму, є кабінет УЗІ. Зараз трохи вивчимо молодих фахівців. Ми розуміємо, що війна і в Миколаєві є кадрова проблема. Ми теж потребуємо лікарів, але ми їх підготуємо, вивчимо і будемо працювати», – розповіла директорка Миколаївської міської лікарні №1 Марія Грачова.

У новому поліклінічному відділені знаходиться офтальмологічний кабінет з сучасною лазерною системою. Вона дозволяє попередити сліпоту у хворих на діабет та є єдиною у місті.

Читайте також: Як переселенці з Херсона лікуються в сусідньому Миколаєві та що радять

Також у поліклініці є і спеціальне гінекологічне крісло для людей з інвалідністю, яке значно полегшує обстеження для пацієнток та лікарів.

При закладі працюватимуть маніпуляційний кабінет, кабінет функціональних обстежень тощо. Все необхідне обладнання було придбане за кошти міського бюджету.

«Зараз є можливість всім лікарям надати зручні умови праці, а пацієнтам - зручно спілкуватися зі спеціалістами та отримувати медичну допомогу. Тут ми робимо діагностичний центр з подальшим розвитком, у майбутньому буде збільшена кількість приміщень і лікарів. Тепер у центрі міста приймають вузькі фахівці, які обстежуватимуть населення», - зазначила Марія Грачова.

Як зазначають у в управлінні охорони здоров’я, комплексний підхід та зручне розміщення фахівців допоможуть пацієнтам скоротити час медичних обстежень та планових оглядів. Поліклініка обслуговуватиме людей в 2 зміни з потужністю 350 відвідувань.

Читайте також: Миколаївські хірурги провели складні операції – врятували життя херсонці та рятувальнику зі Снігурівки

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів