У Миколаєві пройде Міжнародний театральний фестиваль «Homo Ludens»

У Миколаєві пройде Міжнародний театральний фестиваль «Homo Ludens»

Автор: Ганна Власенко 22 Сентября 2023 17:20

 «Homo Ludens» («Людина, що грає») — міжнародний відкритий театральний конкурс, фестиваль, який з 2006 року проходить у місті Миколаїв (до 2016-го — щорічно, з 2019-го — із періодичністю раз на два роки). Фестиваль є нагодою глядачам Півдня України знайомитись з багатогранною творчістю як кращих вітчизняних, так і закордонних театральних колективів.

У цьому році фестиваль відбудеться з 1 по 8 жовтня. 

Глядачам покажуть вистави театри з Миколаєва, Києва, Кропівницького, Рівного, Хмельницького, Херсона, Мукачево. Розклад вистав див. тут 

Як повідомляє Миколаївська міськрада, у межах фестивалю в Центральній міській бібліотеці ім. Марка Кропивницького впродовж фестивального тижня функціонуватиме і літературна сцена.

Для миколаївців та гостей міста підготували творчі зустрічі та події, які нікого не залишать байдужим, повідомили в закладі.

2 жовтня, 14:00 - презентація наукових видань та драматургічних антологій Національного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса за участю Олександри Кравченко.

3 жовтня, 14:00 - знайомство із творчістю генерального продюсера національного фестивалю театрів «Молоко» в Одесі, Миколаєві, Херсоні, експерта Українського культурного фонду, актора та волонтера Михайла Журавля. У виконанні автора - стендап комедія «Тихо начитаний», присвячена українським письменникам на війні.

4 жовтня, 14:00 - зустріч із письменником, професором, заслуженим діячем мистецтв України Василем Неволовим «Творчі мандри через роки».

6 жовтня, 14:00 - день бібліотечного театру Центральної міської бібліотеки ім. Марка Кропивницького. Вечір пам'яті поета та воїна Гліба Бабіча – перформанс на вірші Г. Бабіча «Тепла лампова хунта».

8 жовтня, 12:00 - творча зустріч та автограф-сесія з лауреатом національної премії України ім. Т.Г. Шевченка 2022 року Тамарою Горіха Зерня.

Як повідомляла «Гривна», з 8 по 16 вересня у Херсоні проходив ювілейний міжнародний фестиваль "Мельпомена Таврії".

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів