У Миколаєві, незважаючи на зменшення бюджету, продовжать програму з відпочинку дітей пільгових категорій

У Миколаєві, незважаючи на зменшення бюджету, продовжать програму з відпочинку дітей пільгових категорій

Автор: Ганна Власенко 30 Янв. 2024 15:10

У Миколаєві продовжать оздоровлення дітей пільгових категорій. Цьогоріч планують організувати відпочинок для майже 500 юних миколаївців.

Як повідомляє Миколаївська міськрада, попри те, що бюджет міста суттєво зменшився за рахунок вилученого ПДФО військових, оздоровлення дітей пільгових категорій все ж таки планують.  

«На цей рік у нас також передбачено кошти. Це близько 8,5 млн грн, на які ми зможемо оздоровити майже 500 дітей. Ми вже починаємо цю роботу та знову переглядаємо наші технічні умови. В цьому році додаємо вимогу щодо наявності  басейну. Хочемо, щоб влітку у дітей була можливість безпечно відпочити біля води», - зазначила начальниця служби у справах дітей міської ради Юлія Кравченко.

У міськраді зазначають, що минулого року за кошти міста оздоровили 929 дітей пільгових категорій. Відпочинок був організований в гірській місцевості України. Заклади обиралися найвищої категорії з обов'язковою наявністю укриття та інтернету, щоб забезпечити дітям можливість навчатися.

Раніше «Гривна» повідомляла, що на базі Миколаївського міського терцентру соціального обслуговування працює мультидисциплінарна команда, яка швидко реагує на потреби миколаївців у віддалених районах міста.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів