У Миколаєві містяни та переселенці можуть безкоштовно попрати речі в соціальних пральнях, - адреси

У Миколаєві містяни та переселенці можуть безкоштовно попрати речі в соціальних пральнях, - адреси

Автор: Ганна Власенко 07 Февр. 2024 18:20

У Миколаєві містяни можуть попрати та висушити речі на професійному обладнанні ще й абсолютно безкоштовно: у Центральному та Корабельному районах міста відкрили соціальні пральні. Послугами можуть скористатися усі охочі. Та, перш за все, вони призначені для незахищених верств населення.

Про це повідомляє Миколаївська міськрада.

Зазначається, що місто від початку повномасштабного вторгнення росії активно співпрацює з благодійними фондами і організаціями, аби містяни отримували широку підтримку у ці складні часи. У рамках такої співпраці  БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» встановив у закладах соцзахисту Миколаєва професійне обладнання, надав пральні засоби.

«Ідея проєкту виникла як реакція на події квітня 2022 року, коли місто залишилось без води. Також після підриву Каховської ГЕС багато людей приїхало до Миколаєва. У багатьох з них немає де випрати свої речі. Тому що вони винаймають житло, в якому немає пральних машин», - розповіла регіональна координаторка БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Анна Василенко.

Жителі Миколаєва вже почали користуватися послугами соціальної пральні.

За її словами, БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та гуманітарна організація CARE звернулися до міської влади з пропозицією відкрити соціальні пральні. Проєкт було підтримано і реалізовано.

«Ми дуже вдячні фонду за плідну співпрацю. Вони забезпечили нас пральними та сушильними машинами, пральними засобами. Також фонд деякий час відшкодовуватиме енергоносії. Це допоможе створити належні умови для людей, які потребують підтримки, особливо людей похилого віку», - повідомив віцемер Анатолій Петров.

Соціальні пральні розташовані за адресами:

-        вул. Шевченка, 19;

-        вул. Металургів, 8/4;

Пральні працюють з понеділка по суботу (включно), з 09:00 до 17:00. Речі для прання приймаються до 15:00.

За день людина може надати для прання до 10 кг речей. Приймається одяг, постільна білизна, ковдри, рушники, білизна тощо.

Раніше «Гривна» повідомила, що для переселенців у Миколаєві ремонтують гуртожиток.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів