Для ВПО у Миколаєві ремонтують гуртожиток

Для ВПО у Миколаєві ремонтують гуртожиток

Автор: Ганна Власенко 03 Февр. 2024 18:50

Після деокупації правобережжя Херсонщини Миколаїв став прихістком для десятків тисяч тих, хто був змушений шукати більш безпечне місце для проживання. Адже багато населених пунктів опинилися під терористичним вогнем ворога, який чи не щодня гатить по них із різного озброєння. Наразі у Миколаєві зареєстровано більше 47,5 тисяч ВПО.

Такі дані надає департаменті праці та соціального захисту, повідомляє Миколаївська міськрада.

Орендувати житло у Миколаєві мають змогу не усі переселенці. Тож міська влада прийняла рішення підготувати гуртожиток у Заводському районі. Наразі там йдуть ремонтні роботи.

Зазначається, що ремонтні роботи гуторжитка фінансує Міжнародна організація з міграції (МОМ). 

Повідомляється, що наразі в будівлі замінили майже всі вікна на металопластикові, ведуться роботи з облаштування стін, стелі, підлоги. Також МОМ вже закупила техніку для кухонь та гігієнічних кімнат: холодильники, мікрохвильовки, пральні та сушильні машини вже чекають на нових господарів.    

«Наша організація співпрацює з Миколаєвом та відновлює багато об'єктів. Цей гуртожиток ми готуємо для внутрішньо переміщених осіб. Наразі вже встановлені вікна, відновлюють санвузли, кухні, будуть спеціальні кімнати», - зауважила представниця МОМ Наталя Артамошина. 

Завершення усіх робіт планують до березня. Після цього внутрішньо переміщені особи зможуть проживати у відремонтованих кімнатах.

Читайте також: «єВідновлення» у Миколаєві: дехто з містян вже готується до новосілля

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів