У Миколаєві Центральний проспект прикрасили 50 молодих липок (фото)

У Миколаєві Центральний проспект прикрасили 50 молодих липок (фото)

Автор: Ганна Власенко 01 Декабря 2023 17:20

Задля покращення санітарного стану та для краси та естетики проспекту Центрального у Миколаєві на бульварній частині висадили 50 молодих лип. Зелені насадження місту безкоштовно передало та доставило ДП «Ліси України». Роботи виконали фахівці «Миколаївських парків».

Як повідомляє Миколаївська міськрада, ці подаровані липи підсаджуювалися під старі дерева для того, щоб, коли вони приживуться, можна було знести старі дерева без шкоди для загального вигляду міста та екології.

«Це дуже гарна практика. Окрема подяка нашому комунальному підприємству «Миколаївські парки» за те, що вони у таку погоду беруть лопати в руки та роблять для Миколаєва гарне екологічне майбутнє», - вважає перший заступник міського голови Віталій Луков.  

Зазгначається, що наразі – найсприятливіший час для висадки молодих дерев. А у планах «Миколаївських парків» всю бульварну частину проспекту Центрального виконати в одному стилі та поступово змінювати старі дерева на липи. 

«Весь посадковий матеріал у нас з грудками землі, що дозволяє проводити його висадку в даний період часу. Для більш естетичного вигляду та за вимогами технологічного процесу вся бульварна частина проспекту Центрального має бути в одному ансамблі. Тобто дерева мають бути одного породного складу - у нас це липи. Вони себе тут дуже добре почувають. Ми бачимо: після того, як прибрали тополі, липи почали краще розвиватися», - розповіла начальниця відділу садово-паркового господарства КП «Миколаївські парки» Тетяна Скибицька.

Фахівчиня додала, якщо підприємству і надалі постачатимуть посадковий матеріал такої якості, вони планують поступово оновлювати зелені насадження на кожному кварталі проспекту, висаджувати живу огорожу та встановлювати малі архітектурні форми, більш привабливі та комфортні для містян. 

Раніше «Гривна» повідомляла, що  у Миколаєві почали зносити будинки, які не підлягають відбудові після російських атак.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів