Держагентство відновлення побудує автошлях в обхід Миколаєва

Держагентство відновлення побудує автошлях в обхід Миколаєва

Автор: Іван Підлісний 01 Декабря 2023 14:00

Державне агентство з відновлення та розвитку інфраструктури побудує автошлях в обхід Миколаєва. Про це повідомив у соцмережах його очільник Мустафа Наєм. 

За його словами, наразі шлях вантажного транспорту пролягає через місто, де в поганому стані знаходяться Варварівський та Інгульський мости. Об'їздна дорога через Миколаїв має розвантажити їх від транзитного транспорту та перенести потік за населений пункт.

"Нещодавно Кабмін передав ці мости у державну власність. І ми, Агентство відновлення, хочемо професійно та системно підійти до вирішення питання розвантаження від транзитного транспорту мостів і міста Миколаєва загалом, перенести частину транспортного потоку за межі міста, а самі мости відремонтувати. Мости є частиною міжнародних логістичних шляхів, мають важливе значення для Півдня України, для міжнародних коридорів, в тому числі для зернового", - заявив Наєм.

Держагентство має найближчим часом провести обстеження мостів у Миколаєві та визначити заходи з ремонту і реконструкції, розробити проект будівництва нової дороги.

За словами Наєма, час  проїзду в обхід Миколаєва становитиме всього 8 хв, тоді як зараз через місто - 1 годину і навіть більше. Служба відновлення у Миколаївській області вже розробила техніко-економічне обґрунтування будівництва та замовила проєкт будівництва.

"Розпочинаємо будівництво транспортної розвʼязки на трасі М-14 (км 121+360) протяжністю 3,5 км, що є першим етапом будівництва обходу Миколаєва. Тут  буде побудовано 3 нові шляхопроводи. Далі працюємо над проєктами  реконструкції автошляху М-14 на ділянці км 110+000 – км 126 + 000 (у грудні маємо отримати експертизу), будівництво мостового переходу через Південний Буг (завершуємо проєктування) та  будівництво розв’язки, М-14 км 142+800. Вже найближчим часом буде оголошено тендер на будівництво розвʼязки", - зазначив Мустафа Наєм.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів