У Дарʼївській громаді встановили мобільний пункт гігієни

У Дарʼївській громаді встановили мобільний пункт гігієни

Автор: Марина Поліщук 07 Июля 2024 18:00

Завдяки допомозі благодійників, у Дар’ївській громаді нещодавно відкрили мобільний пункт гігієни та здоров’я. Скористатися його послугами можуть усі, хто має таку потребу.

Через постійні ворожі обстріли жителі населених пунктів громади не мають стабільного водопостачання, світла, а отже – позбавлені елементарних умов для підтримки власної гігієни. Саме тому благодійний фонд «Фарватер про» за підтримки Аction medeor встановили мобільний пункт гігієни для потреб жителів Дарʼївської громади.

Пункт гігієни та здоров’я оснащений усім необхідним, щоб люди могли регулярно митися та прати одяг. Пункт оснащений душовими кабінами та пральними машинами, повідомили на сторінці фонду в соцмережі.

Крім того, керівництво громади організувало окремий простір біля пункту гігієни – тут жителі можуть відпочити та поспілкуватися, поки їхні речі перуться.

Скористатися послугами пункту можуть ВПО та жителі навколишніх населених пунктів – усі, хто має в цьому потребу.

За словами начальника Дар’ївської СВА Анатолія Дідура, наразі є великий попит на такі мобільні пункти гігієни. Адже деякі населені пункти громади зовсім відрізані від води, світла та газу, тому жителі цих сіл не мають змоги навіть помитися.

Фото: скріншот відео фейсбук/Благодійний фонд Фарватер про

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів