«Турбота» по-російськи: подружжю «евакуйованих» пенсіонерів з Херсона продали хату, яка може рухнути

«Турбота» по-російськи: подружжю «евакуйованих» пенсіонерів з Херсона продали хату, яка може рухнути

Автор: ipc.org.ua 15 Янв. 2024 12:10

Суд у Воронезькій області відмовив у задоволенні позову літньої пари з Херсона, яка бажає відновити справедливість після придбання аварійного будинку за житловим сертифікатом.

Наразі представник 85-річного Володимира Чижова і його 83-річної дружини готує повну та докладну апеляцію на рішення суду. Про це пише «IPC Південь», посилаючись на повідомлення самих же росіян у їхніх ЗМІ.

«У вимогах пенсіонерам, яких обдурили при купівлі житла, відмовили. Зараз їм просто нікуди йти, тому вони змушені залишатися у тому будинку, що руйнується, в холоді через проблеми в роботі газового котла. А хотіли лише повернути гроші, віддані за аварійну будівлю. Поки що процес успіхів не приніс», – йдеться у повідомленні. 

Сім’я купила аварійний дім ще минулої зими, проте колишні господарі не розповіли пенсіонерам з Херсона про деякі «нюанси» цього будинку.

«З’ясувалося, що фундамент, вимощення, дерев’яні стіни, підлога, перекриття, покрівля, стіни, гідроізоляція, теплоізоляція, конструкції даху та інше знаходяться в аварійному і обмежено-працездатному стані, мають граничний ступінь зносу та пошкодження», – зазначають російські журналісти. Тобто, іншими словами, дім може у будь-який момент просто розвалитись. 

Стіни аварійного будинку.

У свою чергу, російський суд проігнорував аргументи переселенців і відмовився видати їм ще один житловий сертифікат, а отже подружжя «евакуйованих» продовжуватиме жити в аварійному будинку.

Читайте також: Жінці з Херсона відмовили у придбанні квартири за «житловий сертифікат» у Волгограді

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів