ЗСУ вдалося просунутись і встановити контроль над островом – яка ситуація на Херсонському напрямку

ЗСУ вдалося просунутись і встановити контроль над островом – яка ситуація на Херсонському напрямку

Автор: Марина Поліщук 28 Апр. 2024 16:42

Загалом ситуація по всій лінії зіткнення загострилася. Ворог намагається захопити стратегічну ініціативу та прорвати лінію фронту, тому активно атакує. При цьому на деяких напрямках має тактичні успіхи.

Таку оцінку ситуації на фронтах України за минулий тиждень дав Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Стосовно ситуації на півдні він зазначив, що вона досить напружена, однак ЗСУ вдалося просунутись в районі села Велетенське Білозерської громади.

«Все ще напружена обстановка на Півдні, в Запорізькій та Херсонській областях. […] На Херсонському напрямку ворог все ще сподівається вибити наші війська з Кринок. Успіху не має на жодному з напрямків. Більше того, на Херсонському напрямку нашим підрозділам вдалося просунутися в районі Велетенського та встановити контроль над островом Нестрига», - написав Сирський у своєму телеграм-каналі.

Що стосується минулої доби, то протягом цього часу на Херсонському напрямку російські окупанти не вели наступальних (штурмових) дій. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в ранковому зведенні 28 квітня.

В американському інституті вивчення війни додають, що позиційні бої на лівому березі Дніпра тривають. При цьому українські сили зберігають незначну присутність біля Антонівського мосту.

В ISW стверджують, що на Херсонському напрямку, зокрема поблизу окупованої Каховки, діють підрозділи так званого добровольчого «батальйону імені Маргелова».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти отримали наказ збільшити кількість місцевих жителів у «добробаті Маргелова» на Херсонщині 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів