Суд оголосив вирок народній артистці-зрадниці, її квартири в Херсоні арештують

Суд оголосив вирок народній артистці-зрадниці, її квартири в Херсоні арештують

Автор: Марина Поліщук 28 Мар. 2024 15:30

26 березня Рівненський міський суд оголосив заочний вирок колишній акторці Херсонського театру імені Миколи Куліша Ружені Рубльовій. І хоча сама зрадниця втекла разом з окупантами, її нерухоме майно перейде в дохід держави.

Згідно з текстом вироку, покарання передбачене за виступ Рубльової в Москві 30 вересня 2022 року під час концерту, присвяченому окупації частини території України.

«Перебуваючи у м. Москва російської федерації, діючи умисно, прийняла участь у мітингу-концерті, організованому державою-агресором та присвяченому тимчасовій окупації частини території України (входженню до складу російської федерації нових територій Донецької, Луганської. Запорізької та Херсонської областей), а саме у супроводі «хору військ національної гвардії російської федерації», виконала музичну композицію, яка розпочинається словами «здесь птицы не поют…» - зазначено в тексті вироку.

Крім того, колаборантку звинуватили в тому, що вона агітувала людей брати участь у незаконному референдумі щодо «приєднання» Херсонщини до Росії.

Вчинені 56-річною Рубльовою злочини відносяться до особливо тяжких злочинів, сказано у вироку. Тому її засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їй майна.

«Арештоване майно: квартири за адресою: *** та квартири за адресою *** - конфіскувати у дохід держави», - зазначено у вироку суду.

Нагадаємо, що Ружена Рубльова досі не позбавлена звання Народної артистки України, яке вона отримала в 2021 році, незадовго до вторгнення РФ. Позбавлення звання – дуже складний процес: у нас навіть немає відповідного закону.

«Звернувшись до уповноважених органів, ми з’ясували: в Україні немає закону, який позбавляє звання! Тобто ніхто навіть не міг припустити, що народна артистка України виступатиме на великій сцені у москві, а заслужений працівник культури ляже під орків та очолить театр…

Ми звільнили їх з роботи, викреслили з життя трупи, проте зняти почесне звання – справа не одного місяця, це треба робити через суд», - йшлося у 2022 році на сторінці Херсонського театру імені Куліша, який тоді почав розглядати питання позбавлення зрадників українських почесних відзнак

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фейковий театр і провінційна сцена: як складається кар’єра херсонських артистів-зрадників

На фото: колаборантка Ружена Рубльова на Красній площі в Москві, вересень 2022 рік. Скріншот відео

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів