Окупанти проводять реформу влади на Херсонщині та викидають із крісел місцевих колаборантів

Окупанти проводять реформу влади на Херсонщині та викидають із крісел місцевих колаборантів

Автор: Марина Поліщук 23 Май 2024 08:00

Кремль вирішив ліквідувати на ТОТ Херсонської області так звані «військово-цивільні адміністрації», які були створені одразу після окупації та до складу яких увійшли місцеві колаборанти. Замість них будуть просто «цивільні адміністрації». Та головне – з насиджених місць окупанти витурюють і зрадників.

Наприкінці минулого року стало відомо, що на тимчасово окупованій частині Херсонської області кремлівські маріонетки збираються ліквідувати низку так званих «військово-цивільних адміністрацій». Як повідомляла «Гривна», з російських реєстрів стало відомо, що під ліквідацію потрапили окупаційні адміністрації в Голій Пристані, Олешках, Скадовську, Генічеську, Каховці, Новій Каховці, Іванівці, Великій Лепетисі, Горностаївці, Верхньому Рогачику та Чаплинці. 

І от на початку травня цього року фейковий губернатор окупованої Херсонщини Володимир Сальдо підписав указ «Про ліквідацію військово-цивільної адміністрації Херсонської області» як юридичної особи. Процедура ліквідації триватиме протягом 3 місяців.

В указі зокрема йдеться і про «вивільнення» співробітників ВЦА. Нагадаємо, що «військово-цивільні адміністрації» на окупованих територіях були створені навесні та влітку 2022 року – до їх складу увійшли місцеві колаборанти. 

Саме їх Кремль наразі й збирається «вивільнити» – адже зрадники, як відомо, нікому не потрібні. На початку окупації Росія активно використовувала місцевих колаборантів, щоби встановити свою владу. Але вочевидь, їхній «зірковий час» добіг кінця.

Процес пішов – днями стало відомо про звільнення працівників окупаційної адміністрації села Стрілкове Генічеської громади. Про це повідомив заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов.

«От бачу чергову трагедію, сьогодні колобків не перепризначили в новостворену "адміністрацію". А потім їх ще й посадять. Цікаво, скільки вже дістало український паспорт і домовляється з перевізником на Грузію?»  написав він на своїй сторінці в соцмережі та опублікував фото  звернення колаборантів до жителів села Стрілкове.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вишвирнули на вулицю. Чим зрадник Пономарьов, ексголова Стрілкового, не догодив окупантам

Згідно із цим зверненням, після ліквідації так званої Генічеської ВЦА було створено «Генічеську цивільну адміністрацію», а головне – повністю змінено її склад. При цьому всіх працівників місцевої адміністрації села Стрілковое – а це були здебільшого колаборанти – замінили на невідомих людей.

Особливо звертає на себе увагу такий абзац:

«Також хочемо повідомити вам головну новину – з понеділка, 20 травня 2024 року, приступає до роботи нова адміністрація Стрілковського територіального управління. Яким чином вона обиралася і за якими критеріями, нам не відомо, оскільки нас навіть не розглядали як кандидатів».

Епічне завершення кар’єри для зрадників Херсонщини. Можна припустити, що подібне відбувається зараз не лише в Стрілковому, а отже колаборанти всієї окупованої частини області сьогодні відчувають небезпеку. Адже росіянам вони вже не потрібні, а для України вони – злочинці.

«Нам дуже боляче визнавати, але цю битву ми програли», – скиглять зрадники зі Стрілкового.

Невже справді думали, що країна-окупант створить для них рай?

Як повідомляла «Гривна», гауляйтер Каховки Павло Філіпчук готує собі «запасний аеродром» на Балі. Вочевидь, теж добре розуміє, що для колаборантів на ТОТ Херсонщини запахло смаженим.

Головне фото: investigator.org.ua

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів