Сальдо визнав, що «влада» окупованої частини Херсонщини – нікчемна

Сальдо визнав, що «влада» окупованої частини Херсонщини – нікчемна

Автор: Ганна Власенко 04 Янв. 2024 13:15

Так званий губернатор окупованої ворогом Херсонщини Володимир Сальдо зізнався, що люди у регіоні стикаються з безліччю проблем. «Влада» не в змозі вчасно сплачувати пенсії та соцвиплати, реалізовувати програму з надаванням житла, виконувати обіцянки з «покращанням» життя при «руськом мире».

Про це колаборант написав у своєму Телеграмі.

«Багато звернень щодо пенсій, типова проблема — коли пенсійні органи (у тому числі — в інших суб'єктах федерації) не враховують пенсіонерам стаж через відсутність печаток про звільнення з підприємств української юрисдикції, причому вже після початку СВО. Існують факти затримки регіональних пенсійних виплат.Також херсонці скаржаться на неякісні дороги, поганий мобільний зв'язок та інтернет, особливо в 15-кілометровій зоні», - написав Сальдо.

Гауляйтер визнав, що багато індивідуальних проблем та питань стосується облаштування населених пунктів. Мовляв, люди незадоволені, що у Голій Пристані не працює пошта, банківські та медичні установи, а в значній частині Олешок немає електропостачання.

Тобто, Сальдо визнав, що ані він, ані «зальотні» росіяни неспроможні хоч якось допомогти місцевому населенню виживати у вкрай важких умовах. «Рая на землі», як малює сальдо у своїх звітах кремлю, на окупованій Херсонщині точно нема.

Варто додати, що окупанти на тимчасово окупованих територіях не перестають тиснути на українців. За даними Центру нацспротиву, ворог вигадав новий метод примусової паспортизації та контролю за місцевим населенням.

«Окупанти планують ввести обов’язкову верифікацію з паспортом користувачів інтернету. Тобто, всі користувачі мають мати паспорт рф аби мати змогу й надалі отримувати послуги», - йдеться у повідомленні Центру. 

Зазначається, що це посилить контроль за місцевими мешканцями, адже ворог постійно шукає та оновлює базу “нелояльних громадян”.

Читайте також: На лівобережжі Херсонщини – терор та гуманітарна катастрофа

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів