Розвідники та благодійники передали херсонським правоохоронцям обігрівачі, а сільській громаді - автофургон

Розвідники та благодійники передали херсонським правоохоронцям обігрівачі, а сільській громаді - автофургон

Автор: Ганна Власенко 08 Декабря 2023 18:00

Днями співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони України та волонтери благодійного фонду «Вогонь запеклих не пече» (БФ «ВЗНП») зробили чергову добру справу для мешканців прифронтових громад у Херсонській області.

Як повідомляє ГУР МО, у межах місії, яку підтримали представники українського бізнесу, для потреб місцевих правоохоронців, які несуть службу на блокпостах, передали потужні газові обігрівачі, портативні зарядні станції та  електричні акумулятори.

Також, для однієї з об’єднаних територіальних громад Херсонщини на прохання мешканців пригнали наданий спонсорами фургон.

За словами голови сільської військово-цивільної адміністрації пані Людмили, автомобіль дозволить доставляти харчі та ліки для близько 2 тисяч мешканців, які вимушено залишаються жити у селах поруч із зоною бойових дій.

Раніше «Гривна» повідомила, що в Одесі волонтери збирають кошти для придбання зігріваючих ковдр пораненим українським військовим, які воюють на Херсонському напрямку - зігріваючі ковдри мають допомогти врятувати життя наших захисників.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів