Росіянам не вистачає артилерійських снарядів на Херсонському напрямку – ISW

Росіянам не вистачає артилерійських снарядів на Херсонському напрямку – ISW

Автор: Ян Ярчук 03 Июля 2024 11:58

Російські війська не припиняють штурми позицій українських захисників в районі населеного пункту Кринки, що на лівобережжі Херсонщини. Проте українці відбивають атаки та продовжують утримувати свої позиції.

У Силах оборони півдня України повідомили, що 2 липня ворог здійснив 4 штурми:

«Зазнавши втрат, відійшов на свої вихідні позиції. Сили оборони продовжують здійснювати комплексні заходи з утримання позицій».

Зазначимо, що 1 липня ворог намагався атакувати українські позиції 9 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це найскладніша операція в моїй практиці»: морські піхотинці – про бойові задачі на лівому березі поблизу села Кринки

У американському Інституті вивчення війни також підтверджують, що змін лінії фронту не було, а бої  тривали на східному (лівому) березі Херсонщини в районі Кринків. Також у звіті аналітики, посилаючись на російських мілблогерів, пишуть, що російським силам на херсонському напрямку не вистачає артилерійських снарядів для контрбатарейного вогню. 

Крім того, складність у окупантів викликає й те, що українська артилерія має більшу дальність ураження, також свою роль відіграють певні територіальні особливості.

«Російські мілблогери стверджували, що російським військам важко вести ефективний контрбатарейний вогонь на херсонському напрямку, оскільки висота східного берега нижча, ніж західного (правого), а українська артилерія має більшу дальність, ніж російська, що ускладнює росіянам сили для виявлення та ураження українських артилерійських систем», – пише ISW.

Раніше «Гривна» повідомляла, що за інформацією ISW, ворожа армія на Херсонщині не має систем РЕБ для захисту від українських безпілотників.

Фото ілюстративне, REUTERS / Gleb Garanich

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів