Прокуратура передала до суду справу проти депутата-колаборанта, який привласнив кошти з бюджету Білозерки

Прокуратура передала до суду справу проти депутата-колаборанта, який привласнив кошти з бюджету Білозерки

Автор: Іван Підлісний 15 Янв. 2024 18:50

Правоохоронці передали до суду обвинувальний акт стосовно депутата селищної ради за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем. Про це повідомили в Херсонській обласній прокуратурі. 

Слідством установлено, що обвинувачений будучи уповноваженою особою підрядної організації, яка у 2019 році на замовлення Білозерської селищної ради проводила капітальний ремонт системи водопостачання у селі Томина Балка, привласнив бюджетні кошти.

"Він підписав акти виконаних робіт, хоча фактично вони не були виконані у повному обсязі. Використовувались будівельні та комплектуючі матеріали, які не відповідали проєктно-кошторисній документації. Також встановлено, що інженер технічного нагляду неналежним чином перевірив на місці відповідність обсягів та виду фактично виконаних робіт на об`єктах із відомостями, зазначеними в наданих йому підрядником документах, та підписав вказані акти. Це стало підставою для перерахування на рахунок підрядної організації надлишкових понад 195 тис. грн бюджетних коштів, чим спричинено шкоду селищній раді", - повідомили в прокуратурі. 

Також в окремому кримінальному провадженні обвинуваченому інкриміновано державну зраду, що скоєна в умовах воєнного стану. У серпні 2022 року він став «заступником головного лікаря з технічних питань» у захопленій окупантами Білозерській центральній районній лікарні. Обвинувальний акт перебуває на розгляді суду. Також стосовно інженера технагляду матеріали виділені в окреме кримінальне провадження та обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Йому інкриміновано службову недбалість.

Нагадаємо, що мова в повідомленні прокуратури про депутата Білозерської селищної ради Андрія Спіцина, якого було обрано від політичної партії "Наш край". Компанія, яка фігурує у кримінальному провадження - ТОВ "Благоустрій плюс". Наразі Спіцин із своєю дружиною можуть перебувати на тимчасово окупованій частині Херсонської області, куди вони втекли перед деокупацією правобережжя регіону восени 2022 року. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів