Про злочини окупантів розповіли в Гаазі діти з Маріуполя, Херсонської та Харківської областей

Про злочини окупантів розповіли в Гаазі діти з Маріуполя, Херсонської та Харківської областей

Автор: Іван Підлісний 18 Сентября 2023 12:10

В Гаагу прибули діти з Маріуполя, Херсонської та Харківської областей щоб розповісти про злочини російських окупантів в Україні. Про це повідомляє Мінреінтеграції. 

Як повідомляє пресслужба міністерства, шестеро дітей прибули разом з українськими високопосадовцями для участі у заході Stolen Voices, який проводиться в межах затвердженого Президентом Володимиром Зеленським плану дій Bring Kids Back UA. 

В Мінреінтеграції зазначили, що приїзд українських дітей, які стали жертвами окупаційного режиму, має на меті привернути увагу світової спільноти до злочинів, скоєних росією проти українських дітей, і сприяти створенню міжнародної коаліції для їх повернення.

"Цей візит є потужним нагадуванням про те, що жоден злочин проти дітей не залишиться без покарання, а Україна й надалі докладатиме зусиль для їх повернення", - зазначили в Мінреінтеграції. 

Нагадаємо, що дітей з Херсонської області вивозять до депресивних регіонів російської федерації. Зокрема, до Республіки Адигеї, Кабардино-Балкарії та Чувашії, де їх піддають прокремлівській пропаганді. Самі ж окупанти називають це "відпочинком". 

Як раніше повідомили в Мінреінтеграції, в рамках проекту "Шлях додому" з окупації вдалося повернути 26 дітей.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів