Правоохоронці повідомили про підозру чотирьом херсонцям, які організували підпільне виробництво підакцизних товарів

Правоохоронці повідомили про підозру чотирьом херсонцям, які організували підпільне виробництво підакцизних товарів

Автор: Іван Підлісний 11 Декабря 2023 19:20

Повідомлення про підозру отримали чотири херсонці за фактами виготовлення, збуту підакцизних товарів, а також зберігання, придбання, та збуту підроблених марок акцизного податку. 

За даними обласної прокуратури, у березні 2023 року двоє братів, жителів Херсона, організували та очолили злочинну групу, до складу якої залучили спільних знайомих.

Зловмисники займалися незаконним виготовленням алкогольних напоїв, їх зберіганням та збутом. Через мережу роздрібної торгівлі вони реалізовували виготовлений алкоголь та контрафактні тютюнові вироби. 

Сам процес виготовлення алкогольних напоїв відбувався без дотримання санітарних норм. Спирт невідомого походження «бутлегери» розводили водою, розливали у пластикову тару і розвозили замовникам та по точках продажу. 

За місцем виготовлення і зберігання незаконної продукції, а також проживання фігурантів правоохоронці провели обшуки. Вилучили тютюнові та алкогольні вироби, документи та чорнові записи, засоби зв’язку, два автомобілі, ємності з барвниками, ароматизаторами та понад 200 тисяч гривень.

Як раніше повідомляла "Гривна", суд визнав винним жителя Миколаєва у розбещенні малолітніх дітей та умисне придбання і зберігання дитячої порнографії.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів