Порушника комендантської години в Одесі відправили до ТЦК

Порушника комендантської години в Одесі відправили до ТЦК

Автор: Марина Поліщук 11 Декабря 2023 12:00

 У соцмережах та пабліках 9 грудня розповсюдили відео, в якому молодий чоловік розповідає, що його затримали уночі в Одесі за порушення комендантської години та відправили до військкомату без вручення повістки. Ситуацію прокоментував полковник ЗСУ Владислав Назаров.

Автор відео стверджує, що написав заяву в поліції на співробітників територіального центру комплектування (ТЦК), і додає, що взагалі має документи про непридатність до служби. 

Черговий скандал з мобілізацією в Одесі прокоментував колишній речник оперативного командування «Південь» полковник ЗСУ Владислав Назаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Насильницька мобілізація в Одесі – відкрито кримінальне провадження

За його інформацією, у ніч з 8-го на 9 грудня співробітники патрульної поліції затримали в Приморському районі Одеси порушника комендантської години. Під час перевірки документів з’ясувалося, що чоловік – військовозобов'язаний. Його доставили до районного ТЦК за місцем військового обліку.

«Правопорушник стверджує, що має підстави для відстрочки від призову по догляду за матір'ю-інвалідом. Остаточні висновки про можливість призову затриманого громадянина будуть зроблені після надання ним підтверджуючих документів про відстрочку. В іншому випадку громадянин отримає повістку для направлення на військово-лікарську комісію з подальшим призовом на військову службу. Захист Батьківщини – почесний обов'язок громадянина України!» - написав Назаров у своєму телеграм-каналі.

Як повідомляла «Гривна», українців чекають величезні штрафи за порушення комендантської години – відповідний законопроєкт парламент схвалив у першому читанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині представники ТЦК вручатимуть повістки порушникам комендантської години 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів