Помер Геннадій Лагута, який очолював Херсонщину під час повномасштабного вторгнення РФ

Помер Геннадій Лагута, який очолював Херсонщину під час повномасштабного вторгнення РФ

Автор: Марина Поліщук 17 Сентября 2023 12:20

Передчасно пішов із життя колишній очільник Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута. Йому було 49 років.

Про смерть Лагути повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Передчасно пішов з життя колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута. Висловлюємо щирі співчуття родині покійного та поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Геннадія Миколайовича», - написав він.

Причини смерті ексгубернатора невідомі. Проте, як повідомляє «Мост», посилаючись на джерела з оточення Лагути, він помер уночі 17 вересня в одній із київських лікарень.

Геннадій Лагута очолював Херсонську ОДА з 26 жовтня 2021 року по 28 червня 2022 року. Його звільнення відбулося відповідно до поданої ним заяви.

Як повідомляла «Гривна», за свою недовгу кар'єру Геннадій Лагута запам'ятався тільки тим, що зник 24 лютого і з'явився публічно лише через 50 днів війни. Комунікаційна робота Херсонської ОВА не раз підпадала під нищівну критику громадськості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Геннадій Лагута про окупацію Херсонщини: "А яка моя провина? Я пропрацював на посаді голови облдержадміністрації кілька місяців"

Геннадій Лагута народився 10 серпня 1974 року в місті Бердянськ Запорізької області. Працював у Державній службі охорони; начальником охорони в компаніях депутата міської ради Івана Бебка; заступником директора, а згодом і директором херсонського КП «Сервіс-центр». У 2015 році балотувався до Херсонської міської ради VII скликання від «Опозиційного блоку». Був заступником голови Херсонської облради VIII скликання та уповноваженою особою (керівником) «Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!"».

У лютому цього року Геннадію Лагуті повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненого у великому розмірі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Лагути. У чому насправді підозрюють ексголову Херсонщини?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів