Почесний донор України: херсонець отримав нагороду ДонорUA Awards 2024

Почесний донор України: херсонець отримав нагороду ДонорUA Awards 2024

Автор: Марина Поліщук 10 Июня 2024 18:40

8 червня в Києві відбулося вручення щорічної премії ДонорUA Awards. Цього року 88 донорів крові з різних регіонів країни стали лауреатами премії, яку вручали вже вчетверте.

Подія була присвячена Всесвітньому дню донора крові, що відзначається щороку 14 червня. Лауреатів нагороджували у 2 номінаціях, що співвідносяться з державними званнями:

- Заслужений донор (понад 100 донацій),
- Почесний донор (понад 40 донацій).

Цього року 72 донори стали Почесними та 16 отримали статус Заслужених донорів. Усі вони зареєстровані на платформі ДонорUA та дозволяють вчасно забезпечувати пацієнтів кров'ю і її компонентами. Донори отримали нагородні статуетки та подарунки від партнерів ДонорUA.

Нагороду отримав і херсонець Костянтин Козак, який має звання Почесного донора.

«Донорство крові має бути регулярним: від цього залежить і стабільність запасів крові, і її безпека та якість. Адже регулярні донори свідомі своєї місії та відповідально ставляться до свого здоров’я. А ще регулярне донорство – це про місію. Люди, які впродовж років діляться кров’ю, аби рятувати життя, – джерело світла й натхнення для нас. Дякуємо всім, хто в найстрашніший час не опускає рук. Кров ніде не виготовляється і не продається, тож ваша допомога – безцінна», – зазначила Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

ДонорUA звертається до всіх небайдужих: реєструйтеся на платформі, здавайте кров системно, користуйтеся бонусами від партнерів та збирайте донації в особистому кабінеті, аби одного дня поповнити лави Почесних і Заслужених донорів.

Як здати кров через платформу ДонорUA, «Гривна» розповідала в попередніх матеріалах.

За матеріалами пресцентру платформи ДонорUA, фото: donor.ua

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів