Окупаційна влада ТОТ Херсонщини заявила про дефіцит хліба

Окупаційна влада ТОТ Херсонщини заявила про дефіцит хліба

Автор: Іван Підлісний 22 Янв. 2024 13:15

В так званому "уряді" тимчасово окупованої частини Херсонщини заявили про дефіцит "соціального хліба" в майже половині "округів". Про зупинку місцевих пекарень заявив "голова уряду" Андрій Алєксєєнко в своєму телеграм-каналі. 

За його словами, в 6 з 14 округів виробники перестали виробляти та продавати "соціальний хліб", ціна якого має становити від 16 до 18 російських рублів. Мова про Нижньосірогозький, Івановський, Каланчацький, Чаплинський, Верхньорогачинський та Олешківський округи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На лівобережжі Херсонщини працівникам окупаційних установ почали скорочувати зарплати

Складна ситуація з хлібом також в Каховському районі. Навіть так званий очільник "уряду" зазначив, що, попри проблеми, місцеві окупаційні адміністрації надають "красиві звіти". 

Також з повідомлення Алєксєєнко стало відомо про зупинення пекарні в тимчасово окупованих Олешках. 

"Якщо в прифронтових Олешках закриття основної пекарні ще можна пояснити, то для інших завозити хліб із сусідніх регіонів країни, не випікаючи свого - просто сором", - заявив Алєксєєнко. 

Закінчився допис "голови" окупаційного уряду обіцянками, що цього року на підтримку виробників борошна та хліба нібито кремль виділив 87 мільйонів "дерев'яних". Варто нагадати, що раніше так звана влада ТОТ Херсонщини заявила про дефіцит продуктів харчування. Зокрема, мова про навіть макаронні вироби.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів