Рашисти скаржаться на нестачу хліба та макаронних виробів на тимчасово окупованій частині Херсонщини

Рашисти скаржаться на нестачу хліба та макаронних виробів на тимчасово окупованій частині Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 30 Октября 2023 13:00

Гуманітарну кризу на тимчасово окупованій частині Херсонщини вже не приховують навіть окупаційні чиновники. Зокрема, пропагандистські ЗМІ цитують заяви так званого "голови уряду Херсонської області" Андрія Алєексєєнко про нестачу хліба та макаронних виробів на лівобережжі. 

Як пише російська "комсомольська правда", рашистський чиновник в своєму телеграм-каналі обурився слабким виробництвом хліба та макаронів в Херсонській області. Вірніше в тій частині, яка поки знаходиться під окупацією. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Ні дров, ні вугілля: жителям окупованої Херсонщини взимку буде не легко

За його словами, "плачевну ситуацію" з виробництвом хліба та макаронних виробів в регіоні визначили результати якогось соцопитування. 

"Більше того, зерна та муки, виробничих традицій та спеціалістів в нас достатньо, щоб не лише кормити самих себе і по розумним цінах, але й випускати ті ж самі макарони для зовнішніх ринків", - обурююється Алєксєєнко. 

Рашистський чиновник також зазначає, що населення тимчасово окупованої території також скаржиться на ціни на продукти, ліки, одяг та паливо. А постійні перевірки "цін" від окупаційного "мінпромторгу" ситуацію не виправляють. Ну хіба що, вдалося знизити ціни на туалетний папір. 

Нагадаємо, що раніше про гуманітарну кризу на ТОТ Херсонщини повідомив Центр національного спротиву. Найгірша ситуація в Новотроїцькому районі, де найбільший дефіцит продуктів та товарів першої необхідності. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів