Невдовзі в застосунку «Резерв» з’явиться штрих-код: для чого він потрібен

Невдовзі в застосунку «Резерв» з’явиться штрих-код: для чого він потрібен

Автор: Марина Поліщук 09 Июня 2024 14:45

18 червня у застосунку «Резерв+» з’явиться двовимірний QR-код, який надасть повну юридичну силу електронному військово-обліковому документу.

Про це 9 червня повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.

«Це остаточно прирівняє інформацію з електронного реєстру "Оберіг" до паперового військово-облікового документа», - зазначив він.

Лазуткін додав, що з 18 травня в застосунку «Резерв+» свої дані оновили вже понад 1 млн 600 тисяч військовозобов'язаних, призовників та резервістів. З-поміж них понад 200 тисяч – жінки.

Поява QR-коду дозволить використовувати електронні дані як повноцінний військовий обліковий документ і замінить паперові версії. Відсканувавши його, відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобовʼязаного, призовника чи резервіста.

Також QR-код зможе підтвердити, що електронний військовий документ є дійсним, а не підробленим.

«Завдяки коду, посадові особи з ТЦК і Національної поліції зможуть перевірити інформацію з реєстру. Код дозволить надати витягу з Оберегу таку ж юридичну силу, як і військовому документу. Тобто приписному свідоцтву чи військовому квитку», - пояснила раніше в ефірі телемарафону Катерина Черногоренко, заступниця Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де можуть вручити повістку та які штрафи загрожують за її ігнорування

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів