На Одещині зареєстрували новий індустріальний парк: що це дає регіону

На Одещині зареєстрували новий індустріальний парк: що це дає регіону

Автор: Дарина Лапіна 26 Май 2024 17:00

Кабмін включив індустріальний парк «Р-33» в Одеській області до всеукраїнського реєстру. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 24 травня. Реєстрація нового індустріального парку на Одещині збільшить кількість робочих місць в регіоні та забезпечить додаткові надходження до бюджетів.

Як пояснили в пресслужбі Мінекономіки, концепція індустріального парку «Р-33» передбачає формування на площі 10 га промислового кластера із металообробки та виготовлення металевих виробів. Це дозволить створити близько 500 нових робочих міць. На території парку зможуть працювати підприємства в галузях: виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування; виробництва електричного устаткування; харчової переробної та легкої промисловості; виробництва інших транспортних засобів; ремонту і монтажу машин і устаткування та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині планують побудувати завод з виробництва водню, а також сонячну та вітрову електростанції

Як зауважують в Мінекономіки, «Р-33», створення якого ініціювала Куяльницька сільська рада, став вже 79 парком у реєстрі індустріальних парків України.

До слова, в державному бюджеті на 2024 рік на виконання програми розвитку індустріальних парків  закладено 1 мільярд гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині будують великий тепличний комплекс за стандартами ЄС – перший урожай лохини обіцяють уже влітку

Фото ілюстративне з відкритих джерел.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів