На Одещині негода набирає обертів, проте безхатченкам забезпечили обігрів, обід та меддопомогу

На Одещині з ночі, 8 січня, вирує негода. У регіоні спостерігається хуртовина, поривчастий вітер, прогнозується значне зниження температури протягом доби. Задля обігріву містян, особливо безхатченків, на Куликовому полі в Одесі розгорнули мобільний пункт обігріву від ГО Християнська місія “Нове життя”.

Про це повідомив пастор місії Федір Герасимов у Фейсбуці.

Пасторо зазначив у дописі, що пункт обігріву для людей, які опинилися в тяжких життєвих обставинах, офіційно відкритий.

Він зауважив, що найближчим часом за прогнозом очікується похолодання.

«Якщо ви побачите тих, хто потребує обігріву або живуть на вулиці, направьте, будь ласка, їх на Куликове поле. Попередньо дякую за вашу увагу і максимальний репост. Цим ви зможете комусь врятувати життя», – закликав Федір Герасімов.

У цьому пункті люди матимуть можливість не лише попити чай і поїсти, але й отримати медичну допомогу.

Тим часом, за даними ГУ Нацполіції Одещини, на півночі області негода набирає обертів і погіршує ситуацію на дорогах.

«На Любашівському напрямку вже ускладнено рух транспорту. Після дощу почав падати сніг, на дорогах утворилася ожеледиця», – зазначають правоохоронці..

За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру на Одещині очікується дощ з переходом у сніг, налипання мокрого снігу, ожеледиця, значне зниження температури повітря та сильні пориви вітру.

Правоохоронці забезпечують безпеку дорожнього руху і просять водіїв, які в дорозі, бути дуже уважними та обережними, неухильно дотримуватися ПДР, а у разі необхідності телефонувати на спецлінію «102».

Хто збирався виїжджати, по можливості утримайтесь від поїздки і перечекайте негоду.

Як раніше повідомила «Гривна»,  із-за негоди на Миколаївщині вже фіксуються повалені дерева та ДТП.

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці