На Миколаївщині вирує негода – падають дерева, утворюється ожеледиця

Як і прогнозувалось на території Миколаївщини спостерігається погіршення погодних умов. Очікується ще більш значне посилення вітру, зниження температурних показників, подекуди на дорогах вже утворилась ожеледиця. Із-за негоди вже фіксуються повалені дерева та ДТП.

Про це повідомляє ГУ ДСНС Миколаївщини.

«У Вознесенському та Первомайському районах через поривчастий вітер на проїжджі частини попадали дерева. У м. Новий Буг Баштанського району через слизьку дорогу автомобіль злетів у кювет», – йдеться у повідомленні рятувальників.

Зазначається, що для надання допомоги у ліквідації наслідків негоди, а саме у розпилюванні та прибиранні дерев із доріг та відбуксирування автомобіля, протягом доби 7 та в ніч на 8 січня залучались підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

За прогнозами синоптиків 7 січня погіршення погодних умов посилюватиметься: температурні позначки продовжуватимуть знижуватись, очікуються опади у вигляді снігу. Тож рятувальники просять, по можливості, не планувати дальніх подорожей та слідкувати за повідомленнями органів влади та екстрених служб.

Читайте також: Із-за негоди, що насувається, будьте готові до перекриття автошляхів на Миколаївщині та Одещині 

Пов'язані записи

У ССО України повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму

Сили спеціальних операцій України інформують про повне знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в тимчасово окупованому Криму. Про це йдеться у дописі від 23 червня на сторінці ССО у Threads: “Вибачте,…

Подробиці
У Миколаєві затримано двох підозрюваних в підпалі автівки військовослужбовця

Вночі 20 червня в одному з мікрорайонів Миколаєва було облито легкозаймистою рідиною та підпалено автомобіль Opel Astra, який належить військовослужбовцю. У злочині підозрюють двох чоловіків, про це повідомили на сторінці…

Подробиці