Як Одеса готується до чергового випробування негодою

У зв’язку з погіршенням погодних умов та пониженням температури повітря, яке очікується з 8 січня, в Одеській міськраді відбулося засідання Оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди.

Як повідомляється на сайті Одеської міськради, на Куликовому полі вже розпочато розгортання мобільного пункту обігріву від ГО Християнська місія “Нове життя”. На базі Пунктів незламності комунальної власності будуть працювати 161 пункт обігріву.

Також, з метою забезпечення життєдіяльності міста, організоване цілодобове чергування аварійних бригад. До розчищення та посипання доріг готові 104 одиниці техніки.

Зазначається, що усі міські служби та представники тепло-, водо- та енергопостачальників доповіли про готовність до погіршення погодних умов. 

«У нас є нещодавній досвід, коли місто пережило негоду наприкінці листопада. Сьогодні природа знову може кинути нам виклик, з яким міські структури та приватні компанії разом повинні якісно впоратися», – наголосив на засіданні міський голова Геннадій Труханов.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року через різку зміну погоди в Одесі за добу загинули семеро безпритульних.

А внаслідок буревію, що вирував на півдні 26-27 листопада, на автошляхах утворювалися аварійні ситуації, затори, переверталися автівки та травмувалися люди.

Тоді, внаслідок надскладних погодних умов, загинули 10 людей – на Одещині, Харківщині, Миколаївщині та у Києві. 23 людини постраждали, серед них – 2 дитини.

Читайте також: Із-за негоди, що насувається, будьте готові до перекриття автошляхів на Миколаївщині та Одещині

Фото: «Думська».

Пов'язані записи

У ССО України повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму

Сили спеціальних операцій України інформують про повне знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в тимчасово окупованому Криму. Про це йдеться у дописі від 23 червня на сторінці ССО у Threads: “Вибачте,…

Подробиці
У Миколаєві затримано двох підозрюваних в підпалі автівки військовослужбовця

Вночі 20 червня в одному з мікрорайонів Миколаєва було облито легкозаймистою рідиною та підпалено автомобіль Opel Astra, який належить військовослужбовцю. У злочині підозрюють двох чоловіків, про це повідомили на сторінці…

Подробиці