На херсонському Острові нарешті облаштували укриття, проте життя людей - складне

На херсонському Острові нарешті облаштували укриття, проте життя людей - складне

Автор: Ганна Власенко 10 Янв. 2024 10:15

У Херсоні в мікрорайоні Корабел нарешті облаштували ще одне укриття. Майже два роки минуло після деокупації обласного центру, а сховатися від постійних терористичних обстрілів з лівого берега Дніпра мешканці мікрорайону мали змогу лише в укритті гуманітарного штабу. 

Про облаштування ще одного укриття у мікрорайоні повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

«Херсонською міською військовою адміністрацією наразі на Острові повністю відремонтоване та укомплектоване перше найпростіше укриття за адресою: вул.Патона, 25», - написав Мрочко в Телеграмі.

Скріншот повідомлення Романа Мрочко.

Він зазначив, що в укриття завезене все необхідне, навіть із запасом, бо часто виникають проблеми з теплом, електрикою і водою через терор ворога.

Нагадаємо, що Острів - один з найбільше обстрілюваних районів міста, в якому за статистикою міської влади наразі проживають не менше 4 тисяч осіб. Також мікрорайон дуже постраждав від підриву греблі Каховської ГЕС – він був увесь затоплений. Внаслідок затоплення дуже постраждала енергосистема мікрорайону: люди вимушено прожили без світла майже 4 місяці.

Наразі жителі Острова перебувають без електроживлення: ввечері 29 грудня після масованого удару російської артилерії мікрорайон вкотре занурився в пітьму. Рашисти вкотре влучили по електропідстанції, яка живить увесь Острів. 

Вода в оселі острів’ян подається двічі на добу за допомогою генераторів. Питну воду можна набрати з стаціонарних ємностей, а віднедавна міська влада здійснює підвіз бутильованої води.

За відсутності електрики жителям мікрорайону Корабел важко опалювати свої квартири, адже централізоване теплопостачання отримують тільки кілька будинків. Причин тому кілька: рішення мешканців будинків, де створене ОСББ не підключатися до теплопостачання, неможливість приймати теплоносій із-за пошкоджених труб зовнішньої мережі, пориви внутрішніх систем, пошкоджене електрообладнання деяких теплопунктів.

На нещодавній нараді з головами ОСББ начальник ХМВА повідомив, що адміністрація спільно з енергетиками вирішують питання відновлення електропостачання, що, безумовно, покращить стан справ жителів Острова.

«Головам ОСББ була повідомлена орієнтовна дата і, сподіваємось, вона не зміститься», - наголосив тоді Мрочко. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів