На фронті загинув депутат міськради Одеської області

На фронті загинув депутат міськради Одеської області

Автор: Марина Поліщук 18 Май 2024 16:15

Підприємець та депутат восьмого скликання Ізмаїльської міської ради Микола Кравцуненко загинув під час виконання бойового завдання на фронті. Про це 18 травня повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

«Прийшла сумна звістка: на одному з найгарячіших напрямків лінії зіткнення з російськими окупантами загинув депутат Ізмаїльської міської ради 8-го скликання Микола Кравцуненко. Маючи досвід строкової служби у складі прикордонних військ на кордоні з Афганістаном, Микола Георгійович захищав Україну від російських окупантів командиром протитанкового взводу», - ідеться в дописі міського голови на його сторінці в соцмережі.

Очільник Ізмаїла додав, що депутат-військовослужбовець цієї весни приїжджав додому у свою першу відпустку. Він «щиро ділився планами, твердо обіцяючи своїм синам повернутись та будувати разом щасливе майбутнє».

В одному зі своїх останніх інтерв’ю Микола Кравцуненко розповів, що служить на Донеччині у 21-ій бригаді командиром розрахунку протитанкового взводу. Після відпустки та повернення на фронт його мали перевести в роту головним сержантом.

Фото Миколи Кравцуненка зі сторінки у Фейсбуці Андрія Абрамченка

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів