Миколаївщина та Херсонщина від благодійників отримали тисячі наборів харчування

Миколаївщина та Херсонщина від благодійників отримали тисячі наборів харчування

Автор: Ганна Власенко 24 Янв. 2024 13:15

За сприянням донорської організації Renew Democracy Initiative та БО «Вест Саппорт в Україні»  для постраждалого через війну населення до Херсонщини та Миколаївщини доправили вантажі з добовими харчовими наборами.

Як повідомляє Миколаївська ОДА, у рамках гуманітарної програми набори керівнику Миколаївського офісу UST - Ukraine Support Team Дмитру Тарасенку передав голова БО «Вест Саппорт в Україні» Микита Козиренко.

«Дякуємо, що й надалі продовжуєте підтримувати мешканців нашого регіону, які найбільше постраждали внаслідок військової агресії з боку рф», – сказав Дмитро Тарасенко.

Зазначається, що Миколаївщина отримала чотири тисячі наборів харчування.

Також, гуманітарний вантаж благодійники доправили й на Херсонщину. Як проінформувала обласна військова адміністрація, продуктові набори розподілять між жителями регіону.

У ХОВА зазначили, що гуманітарна програма реалізується в Україні з 2022 року. А цьогоріч її вдалося розширити на територію Херсонщини.

Раніше «Гривна» повідомляла, що співробітники Головного управління розвідки та благодійники передали херсонським правоохоронцям обігрівачі, а сільській громаді – автофургон.

Фото: Миколаївська ОДА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів