Майно чергового херсонського колаборанта поповнить український бюджет

Майно чергового херсонського колаборанта поповнить український бюджет

Автор: Іван Підлісний 15 Февр. 2024 16:19

В прокуратурі заявили про передачу конфіскованого майна депутата Херсонської облради Юрія Ковальова в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Як заявили в пресслужбі відомства, суд ухвалив рішення про передачу арештованої власності колаборанта Юрія Ковальова (брата екс-нардепа Олексія Ковальова), загальна вартість якої становить понад 640 млн гривень. 

"Це корпоративні права у 12 агрофірмах та підприємствах, належні їм земельні ділянки, загальною площею 2.5 тис. га, тепличний комплекс, автозаправний комплекс, більше 30 об’єктів нерухомого майна, транспортні засоби, мисливські рушниці, карабін, банківські рахунки", - заявили в Херсонській обласній прокуратурі. 

Чи дійшли руки правоохоронці до компаній, які були засновані та контролюються оточенням Ковальова, невідомо.

Як раніше повідомляла "Гривна", під час тимчасової окупації Херсонщини підозрюваний Юрій Ковальов пішов на співпрацю з ворогом. Зокрема, депутат облради перереєстрував у фіскальних органах рф українське державне підприємство, що спеціалізується на розведені риб, а також підконтрольні йому підприємства у галузі сільського та паливного бізнесу. Внаслідок, бюджет окупаційної влади поповнюється податками від підконтрольних Ковальову компаній.

Нагадаємо, що Юрій Ковальов є братом екс-нардепа від "Слуги народу" Олексія Ковальва, який перейшов на бік ворога та очолив "міністерство сільського господарства". Олексія Ковальова було вбито у Голій Пристані у серпні 2022 року. Раніше в "Слузі народу" повідомили про виключення Юрія Ковальова з фракції облради та відкликання мандату. У жовтні минулого року він та його мати Наталія отримали від диктатора володимира путіна "орден мужності", яким посмертно було нагороджено Олексія Ковальова. Вручав "нагороду" зрадник України та гауляйтер ТОТ Херсонщини володимир сальдо.

Наразі Ковальов Юрій є так званим депутатом псевдооблдуми тимчасово окупованої частини Херсонської області. У лютому цього року в облраді Херсонщини повідомили про готовність проекту рішення про позбавлення депутата права участі у засіданнях

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів