В Херсонській облраді готові проєкти рішень про позбавлення права участі в засіданнях двох депутатів-зрадників

В Херсонській облраді готові проєкти рішень про позбавлення права участі в засіданнях двох депутатів-зрадників

Автор: Іван Підлісний 07 Февр. 2024 09:20

В Херсонській облраді готові проєкти рішень про позбавлення права слова та участі в засіданнях двох депутатів-зрадників - Юрія Ковальова та Сергія Кульчиковського. Про це стало відомо зі звіту фракції "Слуга народу", який оприлюднено на сайті обласної ради. 

В тексті також зазначено, що у липні минулого року "Слуга народу" розпочала процедуру відкликання мандату Ковальова за народною ініціативою. Також "слуги народу" ухвалили подібне рішення щодо іншого свого вже колишнього партійця Данила Репілевського

Сергій Кульчиковський - депутат Херсонської облради від партії Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва "Нам тут жити", який запам'ятався двома затриманнями протягом трьох місяців до повномасштабного вторгнення росіян в Україну. 

У листопаді 2021 його затримали під час отримання хабара у розмірі 300 тисяч гривень. За ці кошти Кульчиковський мав винести на розгляд бюджетної комісії облради питання щодо збільшення вартості телекомунікаційної системи міжнародного аеропорту “Херсон”, яку планували викупити, збільшивши вартість даної системи з 400 тис. гривень до 950 тис. гривень, та подальше лобіювання питання щодо прийняття зазначеного рішення на сесії. 

Вже наприкінці січня 2022 року Сергія Кульчиковського знову затримують на хабарі. Розмір склав 27 тисяч доларів, за які депутат мав сприяти у знятті арешту, накладеного на адміністративну будівлю товариства у Скадовську, та відкликання зі Скадовського районного суду навмисно поданих позовів до цього товариства. 

Обидва депутати, яких планують позбавити права участі в сесіях, фігурують в кримінальних провадженнях українських правоохоронців за статтями "Державна зрада". Майно Юрія Ковальова вартістю 640 млн гривень було арештовано за рішенням суду.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів