«Люди потребують дуже багатьох речей»: представник Червоного Хреста про знищений склад у Херсоні та потреби містян

«Люди потребують дуже багатьох речей»: представник Червоного Хреста про знищений склад у Херсоні та потреби містян

Автор: Ганна Власенко 26 Декабря 2023 11:20

У ніч проти 20 грудня Херсон зазнав масованої атаки ворога. Тоді вщент вигоріли одразу два склади з гуманітарною допомогою, ще один – зазнав значних пошкоджень. Міжнародний комітет Червоного Хреста відреагував на знищення російськими військами свого гуманітарного складу в Херсоні і вже готується повноцінно відновити роботу в місті.

Потреби мешканців Херсона та навколишніх населених пунктів збільшуються через постійні ворожі обстріли.

Про це в етері Громадського радіо повідомив командир херсонського обласного загону швидкого реагування товариства Червоного Хреста України Микола Тараненко.

«Наскільки мені відомо, вони відреагували, і зараз готують до нас «каравани». У той день, коли «прилетіло» до нас, коли все згоріло, ми чекали на три фури з гуманітарною допомогою. Зараз трошки розподіляємо, шукаємо місце, де це все зберігати. Ніби вже визначилися зі складом, зараз чекаємо, власне, на вантажі», — пояснив Тараненко.

Він також зазначив, що херсонці знають, де розташовані пункти прийому допомоги, знають, куди її нести.

«Люди потребують дуже багатьох речей. Обстріли не вщухають, через це люди втрачають житло, втрачають все майно; дуже багато людей зараз змушені виїжджати в інші міста. Тому якщо люди, волонтери, громадські діячі, які можуть допомогти херсонцям, нашим людям, підходьте до наших пунктів, пунктів МКЧХ в Україні, запитуйте про потреби», — пояснив Тараненко.

Окремо він наголосив, що наразі є велика потреба у підгузках, причому як для дітей, так і для дорослих.

«Потрібен зимовий одяг, і дитячий, і дорослий. Потрібне взуття. Також часто звертаються по посуд та засоби гігієни… Потрібні брикети для опалення», — уточнив представник Червоно Хреста, додавши, що це стосується не лише Херсона, а й передмістя.

Читайте також: «Для Херсона й Херсонщини був складний день і ще складніша ніч», - Соболевський

Головна світлина: вигорілий склад Червоного Хреста в Херсоні, 20.12.2023 р. Фото: Червоний Хрест

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів