Курортний сезон-2024: чи відкриють пляжі Одещини цього року?

Курортний сезон-2024: чи відкриють пляжі Одещини цього року?

Автор: Дарина Лапіна 23 Мар. 2024 12:50

Минулого року пляжний сезон в Одеській області розпочався аж у серпні. Обласна вдала тоді дозволила роботу декількох пляжів, але за умови забезпечення акваторії захисними сітками. Чи відрізнятиметься купальний сезон-2024 від попереднього на Одещині? Коли пляжі стануть доступними та чи відкриють їх цього року взагалі?

Про плани на пляжний сезон-2024 розповів очільник Одеської ОВА Олег Кіпер в інтерв’ю «Главкому». 

«Підхід у нас такий, як і минулого року, – виважений. Минулого року ми відкрили сезон, якщо не помиляюсь, у середині серпня, коли рівень води спав після підриву дамби Херсонської ГЕС. Ми розуміли, що не зупинити потік людей, який в Одесі був тоді. Тому, щоби їх убезпечити, відкрили шість пляжів, які регулярно обстежували і запрошували туди сім’ї наших військових для оздоровлення.

Тобто ми запросили людей лише на ті пляжі, які обстежили і які неподалік від укриттів розташовані. Складно утримати людей з мільйонного міста, щоби вони утрималися і не пішли на море. Якщо цього року буде військова і погодна ситуація дозволяти оздоровитися людям на морі, ми будемо намагатися для цього все зробити у безпечних місцях», – пояснив Олег Кіпер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пляжний сезон на Одещині: щоранку водолази перевірятимуть морське дно, але повної безпеки ніхто не гарантує 

Він також нагадав, що минулого року на одному із закритих пляжів трапився трагічний випадок:

«На пляжах в Одесі таких випадків загибелі не було. Були випадки в області, за містом, у закритих необстежених зонах, на закритих пляжах. Знаю, що поблизу Затоки був випадок, коли з Донеччини приїхали люди, пішли купатися і, дійсно, там підірвалися. Але це був випадок на закритому для купання пляжі, який ніхто не обстежував. Саме тому ми підняли минулого року питання необхідності обстеження пляжів, зведення навколо них якихось огороджень, щоби міна не запливала»,  – розказав голова Одеської ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Імітація безпеки: еколог повторно перевірив пляжі Одещини, де триває курортний сезон (відео)

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів