Конфіскація майна: ВАКС застосував санкції щодо чотирьох херсонських колаборантів

Конфіскація майна: ВАКС застосував санкції щодо чотирьох херсонських колаборантів

Автор: Іван Підлісний 22 Февр. 2024 10:10

Вищий антикорупційний суд застосував санкції проти чотирьох високопоставлених колаборантів з Херсонської області. 

Колегія суддів ВАКС частково задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до чотирьох представників російської влади на Херсонщині про конфіскацію майна. 

"Суд стягнув у дохід держави активи, якими вони володіють та щодо яких можуть прямо або опосередковано вчиняти дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження ними. Апеляційна скарга може бути подана учасником справи та/або його представником до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду впродовж п’яти днів з дня його проголошення", - повідомили в суді. 

Прізвища фігурантів позову Міністерства юстиції у Вищому антикорупційному суді поки не назвали. Однак, судячи з судового реєстру, мова йде про Ігоря Семенчева-молодшого, Володимира Леонтьєва, Георгія Кальонова та Сергія Черевко. 

Як раніше повідомляла "Гривна", позов Мін'юсту стосувався банківських рахунків фігурантів. Інше провадження було відкрито щодо конфіскації активів, які належать також дружинам трьох з вищезгаданих осіб - Черевко, Кальонова та Леонтьєва та двох компаній.Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів