Киву, ймовірно, планували призначити новим гауляйтером Херсонщини - Сальдо, як справи?

Киву, ймовірно, планували призначити новим гауляйтером Херсонщини - Сальдо, як справи?

Автор: Ганна Власенко 09 Декабря 2023 10:00

6 грудня російські ЗМІ повідомили про смерть одіозного зрадника України Іллі Киви. Екснардепа від забороненої ОПЗЖ було вбито двома пострілами — у груди і голову, першим його поранили, другим добили. Це сталося у підмосковному заміському комплексі Величъ Country Club у селі Супонево, в досить безлюдній зоні.

Смерть зрадника підтвердив представник ГУР МО Андрій Юсов, який в ефірі телемарафону зазначив, що стеження за Кивою тривало кілька місяців. Він додав, що Ілля Кива був важливим елементом пропаганди РФ. Юсов пояснив, що колаборант дуже добре заходив на російську зомбовану аудиторію. Пропагандисти неодноразово використовували його для підтримки геноциду рф проти українців та легалізації різних фейків.

Юсов нагадав, що Іллю Киву судили в Україні за державну зраду: 13 листопада 2023 року, Личаківський районний суд Львова ухвалив обвинувальний вирок у справі відносно Іллі Киви, його засудили до 14 років в'язниці з конфіскацією майна.

За словами представника ГУР, якби зрадник добровільно здався в руки українського правосуддя, то був би зараз живий і в безпеці.

«Власне, те ж саме стосується і всіх інших зрадників, колаборантів і військових злочинців», – попередив Юсов.

Інформагенство «Уніан», проаналізувавши російські ЗМІ та соцмережі, припускає, що екс-нардепа планували призначити на місце Сальдо.

Ймовірно, ліквідованого в Росії зрадника Киву розглядали в ролі потенційного так званого «губернатора» окупованої частини Херсонської області. У російських Telegram-каналах виявили повідомлення, що нібито Кива навіть зустрічався з першим заступником глави адміністрації рф Сергієм Кирієнком, проте призначити його не встигли.

Крім того пропагандистські ЗМІ повідомляють, що в одній з квартир Киви під час обшуку представники слідчого комітету рф, начебто, знайшли секретні документи про розміщення російських військ. Серед документів і про розміщення військ рф на лівому березі Дніпра, де українцям за останні кілька місяців вдалося створити плацдарм.

Слідчі рф зараз, ймовірно, з'ясовують, хто передав Киві ці секретні документи про розміщення військ і чи не потрапили вони до ЗСУ.

За таких новин гауляйтеру окупованого лівобережжя Херсонщини Сальдо, ймовірно, дуже неспокійно. Адже на його життя вже був замах: влітку 2022 року зрадника було отруєно рицином.

Схоже, для зрадників та злочинців розпочався зворотній відлік…

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів