Російські ЗМІ повідомили про смерть зрадника та колишнього заступника управління МВС Херсонщини Іллі Киви (ОНОВЛЕНО)

Російські ЗМІ повідомили про смерть зрадника та колишнього заступника управління МВС Херсонщини Іллі Киви (ОНОВЛЕНО)

Автор: Іван Підлісний 06 Декабря 2023 17:08

Російські ЗМІ повідомили про смерть одіозного зрадника України, екс-нардепа Іллі Киви. Зокрема, інформацію розповсюдив, посилаючись на власні джерела, телеканал "Рен-ТВ". 

З повідомлення відомо, що тіло Киви знайшли у Московській області. Обставини та інші подробиці поки невідомі. Офіційно інформація щодо смерті Киви не підтверджено. 

Варто нагадати, що Іллю Киву у 2015 році було призначено на посаду заступника начальника обласного управління МВС, де він отримав звання підполковника міліції. У 2016-му він балотувався до Верховної Ради України по 183 округу (Херсон), але до парламенту тоді він не потрапив. 

Додамо, що український суд визнав Іллю Киву винним за статтями Кримінального кодексу - дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, державна зрада, пропаганда війни та поширення комуністичної символіки. Зрадника засудили до 14 років позбавлення волі.

ОНОВЛЕНО: Видання "Українська правда", посилаючись на свої джерела, повідомили, що ліквідація Іллі Киви - спецоперація Служби безпеки України. Також відомо, що зрадника було вбито з вогнепальної зброї.

За повідомленням ЗМІ, тіло було виявлене у будинку в підмосковному Одинцово (за іншими даними - у Супонєво). Наразі на місці працюють російські поліцейські. Ліквідацію Киви підтвердили в Головному управлінні розвідки Міноборони України. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів