Херсонського гауляйтера Сальдо отруїла ФСБ - розвідка

Херсонського гауляйтера Сальдо отруїла ФСБ - розвідка

Автор: Марина Поліщук 03 Сентября 2022 18:05

Поки в Херсоні горить і палає готельно-розважальний комплекс «Загублений світ», що належав колаборанту Володимиру Сальдо, з’явилася нова інформація щодо самого гауляйтера.  

Видання Guildhall пише, що отримало від свого джерела в українській розвідці висновок про результати аналізів Сальдо, проведених 27 Науковим центром Міністерства оборони РФ. В документах ідеться, що зрадника було отруєно отрутою рицин.

У розвідці повідомляють, що за своєю специфікою отруєння рицином могло бути здійснене виключно людьми з найближчого оточення Сальдо, які були поставлені на посади Федеральною службою безпеки РФ і є наслідком протистояння між ГРУ та ФСБ на окупованих територіях.

«Формування органів влади на окупованих територіях є прерогативою ФСБ. При цьому колаборанта Сальдо було призначено на керівну посаду в Херсоні одразу після окупації особисто генералом ГУ ГШ ЗС РФ (ГРУ) Володимиром Алексєєвим для взяття під контроль фінансових потоків. У відповідь 5 Служба ФСБ в особі генерала Петровського Володимира Адамовича прийняла рішення змістити Сальдо й замінити його людиною зі своєї структури. Так заступником Сальдо став агент ФСБ РФ Костянтин Єлісєєв», - йдеться у повідомленні розвідки.

Джерело повідомляє, що через повний контроль ФСБ за самим Сальдо та його оточенням після отруєння в Москві не сприйняли версію про «українських диверсантів» і віддали матеріали на аналіз до 27 Наукового центру Міністерства оборони Росії.

Результати аналізів свідчать про отруєння Сальдо отрутою рицин.

«Отруєння Сальдо реалізовано Федеральною службою безпеки РФ, оскільки могло бути проведене виключно найближчим оточенням Сальдо, яке підбирало й перевіряло ФСБ, і є наслідком протистояння, що загострилося між спецслужбами», — зробили висновок у розвідці.

Нагадаємо, 7 серпня стало відомо про отруєння херсонського гауляйтера Володимира Сальдо. Пропагандистські ЗМІ повідомляли, що Сальдо перевезли до окупованого Криму, де йому стало гірше і його підключили до апарату ШВЛ і ввели в медикаментозну кому. Пізніше колаборанта доправили в Москву для лікування, де його стан начебто ще погіршився.

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів