Інспекція з благоустрою розпочала перевірки в Херсоні: на що звертатимуть увагу

Інспекція з благоустрою розпочала перевірки в Херсоні: на що звертатимуть увагу

Автор: Євген Веселов 10 Май 2024 18:55

Попри обстріли, життя в Херсоні триває, населення, комунальники та міська влада намагаються дбати про благоустрій, а не тільки ліквідовувати наслідки влучань. На порядку денному – покос трави та своєчасний вивіз сміття.

Заходи з підтримки порядку стосуються не тільки місць загального користування: магістральних вулиць, газонів, зелених зон, а й житлової забудови, тобто прибудинкових територій.

Як повідомили в інспекції з контролю за благо устроєм Херсонської міської ради, розпочалися перевірки прилеглих територій житлових будинків, які обслуговують ОСББ. Також інспекція здійснює перевірку ОСББ щодо проведення покосу трави та бур'янів біля будинків, якісного та вчасного вивозу сміття.

Якщо в херсонців є інформація щодо голів ОСББ, які не виконують свої обов'язки, повідомити її інспекторам з метою реагування можна за телефоном: (095) 55-32-717.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада Херсона просить допомогти із саджанцями, щоб замінити аварійні дерева, знищені обстрілами

За повідомленням ХМВА, працівники комунальних підприємств щодня виконують роботи, які сприяють благоустрою міста, працюючи в різних районах Херсона. Ідеться про прибирання зупинок громадського транспорту та укриттів, покос трави, ліквідацію стихійних звалищ, вивіз гілля, листя.

Щодня на вулицях працюють у середньому 100 людей та до 15 одиниць техніки.

В основному, благоустроєм займається комунальне підприємство «Парки Херсона» міської ради. За можливості йому допомагають людьми й технікою інші КП: «Міське дорожнє управління», «Херсонтеплоенерго», водоканал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кладовища Херсона очистили від сміття, проте в поминальні дні їх відвідувати заборонено (відео)

На світлинах: комунальники прибирають вулиці міста. Херсон, 9 травня. Фото: ХМВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів