На Одещині працівниця ОСББ привласнила понад 320 тисяч гривень

На Одещині працівниця ОСББ привласнила понад 320 тисяч гривень

Автор: Марина Поліщук 10 Май 2024 17:35

Одеські поліцейські повідомили про підозру в привласненні ввірених коштів бухгалтерці одного з ОСББ. За незаконне заволодіння чужими грошима жінці загрожує ув’язнення.

Правоохоронці встановили, що до злочину причетна 67-річна бухгалтерка одного з об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, повідомили в Одеському райуправлінні поліції № 1.

Встановлено, що фінансові оборудки жінка здійснювала протягом тижня, використовуючи свій персональний комп’ютер і ключ доступу до банківських рахунків, який їй надала голова правління для забезпечення виконання її посадових обовʼязків.

Натомість жінка переводила ввірені їй кошти з рахунку ОСББ на свій особистий, та розпоряджалася ними на власний розсуд. Зникнення коштів виявила голова правління і звернулася до поліції. 

Під час обшуку за місцем проживання жінки правоохоронці вилучили в якості речового доказу її персональний компʼютер з інформацією, що підтверджує оборудки.

Їй загрожує до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Слідство триває.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів