Влада Херсона просить допомогти із саджанцями, щоб замінити аварійні дерева, знищені обстрілами

Влада Херсона просить допомогти із саджанцями, щоб замінити аварійні дерева, знищені обстрілами

Автор: Євген Веселов 09 Май 2024 17:00

Постійні обстріли наносять шкоду не тільки людям, інфраструктурі та будівлям, а й зеленим насадженням Херсона. Кожен обстріл – це знищені дерева. Міська влада просить всіх небайдужих допомогти із саджанцями.

Як повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко, на нараді обговорили питання благоустрою у громаді.

«Щотижня профільні заступники об’їжджають місто і фіксують недоліки, щоб можна було оперативно спрямувати туди ресурс для виправлення ситуації. Акцент робиться на стихійних смітниках, місцях влучань ворожих снарядів, аварійних деревах тощо.

В основному благоустроєм займається комунальне підприємство "Парки Херсона" міської ради. За можливості йому допомагають людьми і технікою інші КП – "Міське дорожнє управління", "Херсонтеплоенерго", водоканал. Працівники підприємства підмітають вулиці, вивозять тверді побутові відходи, косять траву, ліквідовують наслідки прильотів, закривають вибиті вікна ОСБ плитами, збирають збиті гілки, зрізають аварійні дерева тощо. У колективі зараз 220 людей із 240 за штатним розкладом. Але потрібні додаткові вакансії, бо на все рук не вистачає.

Наразі налагоджене регулярне вивезення побутового сміття з баків, викошується трава, де дозволяє безпекова ситуація, ліквідована черга на забиття вікон плитами ОСБ і тепер вони закриваються оперативно день в день. Перед поминальними днями особлива увага наведенню ладу на кладовищах», - зазначив Мрочко.

Він також наголосив, що ведеться активна боротьба з аварійними деревами, але вона не повинна привести до того, що в місті поменшає зелених насаджень.

«Поставив завдання організувати цю роботу так, щоб на місці зрубаної тополі недовго було порожньо. Будемо вдячні усім, хто допоможе Херсону з саджанцями, щоб він і далі залишався таким зеленим і затишним», - звернувся до всіх небайдужих начальник ХМВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи потрібно саджати дерева: благоустрій Херсона та Миколаєва – не на часі?

Фото зі сторінки Романа Мрочко.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів