Хто цьогоріч отримає відзнаку «За заслуги перед Херсонщиною»

Хто цьогоріч отримає відзнаку «За заслуги перед Херсонщиною»

Автор: Євген Веселов 11 Июля 2024 13:00

Уперше з початку повномасштабного вторгнення Херсонська обласна рада ухвалила рішення про нагородження відзнакою облради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною». Нагороду отримає волонтер Григорій Янченко, більш відомий як дядя Гриша.

Рішення про відзначення земляка ухвалено 10 липня на сесії Херсонської обласної ради. Це поки ще перша та єдина сесія, яка відбулася цьогоріч. У лютому через відсутність кворуму сесію закрили, так і не розпочавши.

У проєкті рішення, який є в розпорядженні «Гривни», йдеться про наступне:

«Нагородити Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною» за самовіддану волонтерську працю, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, підтримку особистим прикладом незламного духу у тимчасово окупованому Херсоні, консолідацію українського суспільства у допомозі Силам оборони України у боротьбі за свободу та відновлення територіальної цілісності всієї України та її невід’ємної частини – Херсонщини Янченка Григорія Миколайовича – українського військового волонтера, переможця конкурсів «Благодійна Херсонщина» та «Благодійна Україна», почесного громадянина міста Херсона, лицаря Ордену «Народний Герой України».

Нагадаємо, днями журналіст «Гривни» поспілкувався з дядею Гришою в Одесі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди підходять, аби задонатити й привітатися: херсонець дядя Гриша приїхав до Одеси (фото)

Фото: «Гривна»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів