Мабуть кожен з дитинства пам`ятає казку Ганса Крістіана Андерсена “Снігова королева”. Декому з нас матуся сидячи біля ліжка читала цю казку. А ми затамовуючи подих вслухалися та цікавилися, що ж буде далі. Дехто побоювався, щоб сніжна пані не завітала до них у гості, а інші - навпаки приміряли цю роль на себе.

Чи замислювалися Ви, що коли-небудь, ця казка стане реальністю і Ви спостерігатимете за перебігом подій не на сторінках книжки, а сидячи у залі? Така нагода випала мешканцям Херсона.

19 та 20 грудня у Палаці молоді і студентів відбудеться показ танцювально-акробатичної вистави "Снігова королева". Захоплива інсценізація, оригінальні костюми та блискуча танцювальна майстерність акторів-дітей зі студії танцю і спорту на пілоні "KOSMOS by Kostrikova pole" допоможуть глядачам поринути у казковий світ і відчути справжню магію.

На вас чекають Кай та Герда, Квіткарка, добра принцеса, кумедні Ворони і непередбачуваний маленький розбійник. І, звичайно ж, незабутньою буде зустріч із самотньою Сніговою королевою.

За словами організаторів заходу, кошти, які будуть отримані від продажу квитків, перерахують маленькій херсонці Аріні Тимошенко, в якої нещодавно виявили страшну хворобу - гліома стовбура головного мозку (ІІ стадія). Для проведення лікувальних заходів потрібні значні кошти.

Організатори вистави вирішили не залишатися осторонь та закликають інших до благодійності.

“Снігова королева” - мистецька подія, яку не можна пропустити, тому скоріше замовляйте білети та долучайтеся до перегляду дійства та допоможіть маленькій Арині перемогти хворобу.

Початок вистави о 18:00.

Тэги:

Дети
Культура
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів