До 7 громад Херсонщини вирушать мобільні офіси: Швейцарія передала спецавтівки для надання адмінпослуг

До 7 громад Херсонщини вирушать мобільні офіси: Швейцарія передала спецавтівки для надання адмінпослуг

Автор: Ганна Власенко 05 Декабря 2023 10:00

До мешканців 7 громад правобережжя Херсонщини приїздитимуть працівники ЦНАП. Спецавтівки та обладнання для мобільних центрів надала Швейцарія. Люди зможуть скористатися десятками дуже потрібних сервісів.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

«Людям потрібні державні послуги. Відновити втрачені документи, отримати витяги чи довідки, оформити паспорт… Але інфраструктура Херсонщини зазнала значних руйнувань. І не у всіх людей є можливість їздити до сусіднього села чи райцентру.

Тут на допомогу приходять мобільні центри надання адмінпослуг. Швейцарія передала спецавтівки і техніку для цих потреб. На передачі обладнання був присутній посол Швейцарії в Україні Фелікс Бауманн», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що машини оснащенні необхідною офісною технікою та джерелами безперебійного живлення. Це справжні мобільні офіси.

Раніше «Гривна» повідомила, що Херсонська область стала першою, де буде реалізовано проєкт надання сільгоспвиробникам модульних складів для зберігання зернових культур. Фермери регіону можуть подати заявку на сайті Державного аграрного реєстру.

Читайте також: Спадщина, матеріальна допомога, відшкодування за пошкоджене житло – у Мін'юсті відповіли на запитання переселенців

Фото: Херсонська ОВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів